Menu / szukaj

Landworld Team

Organizujemy wyprawy, szkolenia i imprezy 4×4. Alternatywna oferta na spędzenie wolnego czasu.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak też dla nowoczesnych, prężnie rozwijających się firm i instytucji, które dbają o kreatywny rozwój swoich pracowników i partnerów biznesowych, w zakresie imprez typu incentive oraz event z wykorzystaniem samochodów terenowych.

Nasze imprezy 4×4 są prowadzone w formie aktywnego szkolenia i wypoczynku niezależnie od warunków pogodowych, w pozbawionej stresu atmosferze. Zapewniamy instruktorów oraz wyposażenie gwarantujące pełne bezpieczeństwo.

Dbamy o wszystkie etapy przygotowań, od scenariusza, po jego realizację.

Organizowane przez nas eventy są gwarancją stworzenia zgranego i zaangażowanego zespołu, gotowego do pracy w trudnych warunkach rynkowych.
Oferty na imprezy 4×4 dla klientów instytucjonalnych przygotowujemy indywidualnie pod potrzeby Klienta, jego oczekiwania i budżet.

Stawiamy do dyspozycji nasz doświadczony i kreatywny zespół, który pomoże zaplanować i zorganizować niezapomniany wyjazd Incentive lub Event tak, aby był wyjątkowym wydarzeniem w życiu Firmy!

Klientom indywidualnym oferujemy ciekawie spędzony czas pod okiem doświadczonych i cierpliwych instruktorów.


ZESPÓŁ

Land World Team opiera się na grupie doświadczonych kierowców, mechaników oraz organizatorów wyjazdów off road’owych z wieloletnim doświadczeniem. Zespół powstał na bazie firmy LANDWORLD, która jest niezależnym serwisem zajmującym się naprawą, modernizacją, przygotowaniem do wypraw i rajdów wszystkich modeli Land Rovera.

Atutem firmy jest wieloletnie doświadczenie:

  • serwisowe
  • rajdowe, miedzy innymi:
milestone 7 startów Poland Trophy klasa ADVENTURE, milestone kilkanaście startów w Expedycja Kaszubia, milestone Mazurskie Wertepy, milestone Operacja Orzysz, milestone Łemkowiada, milestone Mazurskie Wertepy,  milestone Country Road, milestone Land Rover vs Jeep – wiele z nich zakończonych na medalowych pozycjach.

  •   wyprawowe, między innymi:
world Albania, world Ameryka Południowa (Argentyna, Urugwaj, Brazylia, Paragwaj, Boliwia, Chile), world Rumunia, world Maroko, world Czarnogóra, world Serbia, Macedonia, world Ukraina i inne.


LUDZIE

moduły

Witek Roszczynko

Mechanik samochodowy i oddany fan marki Land Rover.  Z zamiłowania i doświadczenia specjalista w modyfikacji i przygotowaniu aut do turystyki 4×4 i rajdów off road. Doświadczony kierowca i uczestnik wielu rajdów off road’owych.  Podróżnik, organizator i uczestnik wypraw do Ameryki Południowej, Afryki, krajów bałkańskich i na Spitsbergen.


moduły

Michał Synowiec ‘Zetor’

Podróżnik, animator off-roadu, pilot samolotowy, paralotniowy i skoczek spadochronowy. Projektant, wykonawca i uczestnik wielu dużych przedsięwzięć logistycznych w kraju i za granicą. Doświadczony organizator wypraw 4×4 w najdalsze zakątki świata. Animator i twórca rozmaitych przedsięwzięć pomocowych dla Polaków i Polonii na Wschodzie.


moduły

Robert Lasek ‘Kesal’

Absolwent ASP Łódź Projektowanie Form Przemysłowych. Zawodowo zajmuje się odrestaurowywaniem samochodów Land Rover oraz Range Rover. Organizator wypraw samochodowych „wrócić na kołach”, m.in.: Tunezja, Mauretania, Mali, Rosja Syberia, Mongolia, Wyspy Owcze, Islandia.


moduły

Damian Pomaski

Piarowiec promujący polskie projekty naukowe, z off-roadem związany od końca lat 90-tych. Organizator i sprawdzony animator na imprezach integracyjnych, choć przede wszystkim doświadczony kierowca off-road. Przez lata związany z off-roadem przeprawowym, uczestnik i organizator zlotów i rajdów. Od kilku lat bliższy wyprawom niż przeprawom, zadeklarowany bałkanofil.


Wojtek_Ziemak

Wojtek Ziemak

Podróżnik fotograf i operator. Organizator i uczestnik wielu wypraw min. : do Gruzji, Rumunii, Turcji. Brał udział w extremalnej zimowej wyprawie na Nordkapp oraz organizował i uczestniczył w zimowej wyprawie w Ukraińskie Karpaty. Z sukcesem ukończył jeden z najtrudniejszych w Europie wyścigów rowerów górskich Transkarpatia. Doświadczony offroader i miłośnik Land Roverów. Podróżniczo zafascynowany Kaukazem i Syberią .Dla naszych Klientów mamy do dyspozycji 10 samochodów marki Land Rover.


OFERTA

Niezależnie od oferty dla Klientów indywidualnych, zajmujemy się przygotowywaniem oraz realizowaniem imprez integracyjnych:


Organizujemy szkolenia z zakresu jazdy samochodem terenowym: