Menu / szukaj

Przebudowy

Myślisz nad koncepcją przebudowy? Chcesz przygotować swojego Land Rovera do rajdu, turystyki off road lub do pracy? Potrzebujesz wyposażyć go w specjalistyczne akcesoria?
Przygotowane przez nas samochody nie tylko jeżdżą w dalekie kraje i biorą udział w trudnych rajdach ale także ciężko pracują. Używają ich zarówno poszukiwacze przygód i mocnych wrażeń jak i np. leśnicy i myśliwi. Elementy tzw. uzbrojenia czyli zderzaki, osłony, snorkele itp. zamawiamy u sprawdzonych dostawców.
zabudowa

Możemy również zaproponować wykonanie i montaż zaprojektowanych przez nas osłon, których projekty powstały na podstawie doskonałej znajomości specyfiki marki oraz w oparciu o nasze doświadczenie wyprawowo-rajdowym. Nasze osłony z powodzeniem zostały zastosowane zarówno w samochodach naszych, jak i klientów, a także stanowiły część oferty polskiego dealera marki Land Rover. Nie boimy się wyzwań. Dla wymagających możemy zaprojektować i wykonać mniej standardowe elementy zabudów oraz wyposażenia takie jak: kratki, zabudowy bagażnika, zabudowane pojemniki na wodę użytkową (np. z kranikiem i podgrzewaniem), dodatkowe ogrzewanie Vebasto, konstrukcje dźwigowe umożliwiające np. myśliwym załadunek i przewóz zwierzyny i wiele wiele więcej. Staramy się spełnić nawet te najbardziej nietypowe życzenia naszych klientów. Mniej doświadczonym oferujemy wszelką pomoc i doradztwo w kwestii wyboru wyposażenia rajdowego i wyprawowego takiego jak wyciągarki, taśmy, liny, szekle, hi-lift, kompresor, piły, łopaty itp. oraz ich bezpiecznego i ergonomicznego rozmieszczenia w samochodzie.

konsola defender

Specjalizujemy się także w wszelkiego rodzaju instalacjach elektrycznych do obsługi wyciągarek, dodatkowych wskaźników i przełączników, dodatkowego oświetlenia, metromierzy, CB a także systemu IBS. Nasze instalacje charakteryzują się szczególną dbałością o wygodę i łatwość obsługi a przede wszystkim niezawodnością i bezpieczeństwem. Część z wykonanych przez nas realizacji można zobaczyć w naszej galerii. Zadzwoń, umów się, przyjedź… doradzimy i wykonamy indywidualny projekt zgodnie z potrzebami klienta.